Warsztaty upcyklingu z Julią Wizowską

16 czerwca (sobota), godz. 15:00
Galeria Arsenał – elektrownia, ul. Elektryczna 13 (wejście od ul. Świętojańskiej)

 

Udział bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Obowiązuje REJESTRACJA (formularz zgłoszeniowy znajduje się na dole strony).

 

 

Na pewno masz w szafie t-shirty, których nigdy już nie założysz: kupione pod wpływem impulsu, za małe, za duże, ale wciąż budzące sentyment. Co z takimi ubraniem zrobić? Zabierz ze sobą na warsztat upcyklingowy. Wspólnie przerobimy niepotrzebną Ci koszulkę na praktyczny plecak-worek, który idealnie nada się na wakacyjne piesze wędrówki, rejsy żeglarskie i wycieczki rowerowe. Wykonany na warsztacie plecakowór, oczywiście, zabierzesz ze sobą.

 

O PROWADZĄCEJ:

JULIA WIZOWSKA – autorka bloga Nanowosmieci.pl, na którym pisze o ekologii, rozwiewa mity na temat recyklingu, uczy prawidłowej segregacji odpadów, publikuje przepisy na upcyklingowe przeróbki i pokazuje jak starym i nadającym się już do wyrzucenia rzeczom dać drugie życie.
Współautorka warszawskiej pracowni Cztery Razy Trzy, w której organizuje swoje warsztaty. Upcykling i ekologiczny styl życia promuje także w mediach, na konferencjach branżowych i na imprezach masowych. Jest współautorką dwóch książek, w przygotowaniu są kolejne – również publikacja o drugim życiu rzeczy i odpadach.

 

Rejestracja zakończona